ים סיילינג סקול

ביה״ס לשייט

ים סיילינג הינו בית ספר לשייט המתמחה בלימודי ימאות ומפרשנות. סגל המדריכים של בית הספר, בהובלתו של רוני, מכשיר את תלמידי בית הספר להשיט יאכטות שונות, בתנאי מזג אוויר שונים באמצעות שילוב של הדרכה מקצועית ומספר רב של שעות ים. בית הספר מאפשר לתלמידיו לצאת לים מיום ההרשמה לקורס ודוגל באמרה כי "שייט לומדים בים". סגל מדריכי בית הספר הינו תרכובת ייחודית של מומחים מתחומי השייט השונים, תרכובת זאת מייצרת את הסגל המקצועי ביותר בארץ.

משיט 30

רישיון מטעם משרד התחבורה הישראלי המאפשר לבעלי הרישיון להשיט כל ספינה עד 24 מטרים בשייט חופי. כדאי לדעת! קורס הסקיפרים הישראלי נחשב לאחד מהיסודיים בעולם ולכן המחזיקים בו יכולים לשכור סירות ברחבי העולם.
מה כולל הקורס שלנו? הפלגות מודרכות, מיום ההרשמה, שיעורי תיאוריה ללא הגבלה במשך כל תקופת הקורס, תמיכה טלפונית אישית ע"י מדריך וקבלת כל החומר הלימודי לרבות הספר "להיות סקיפר" מאת רוני כהן.
מהם התנאים לקבלת הרישיון?
עמידה בהצלחה ב-4 מבחני תיאוריה של משרד התחבורה בנושאים הבאים: ימאות, ניווט א', ניווט ב' ומכונאות.
ועמידה בהצלחה במבחן המעשי המסכם: מבחן המתקיים לפי דרישת משרד התחבורה בקבוצות על 4 תלמידים, על גבי הספינה שעליה תלמדו במהלך הקורס. באמצעות בוחן (חיצוני) מטעם משרד התחבורה ובליווי מדריך מבית הספר.

לפרטים נוספים והרשמה
ים סיילינג סקול, משיט 30
ים סיילינג סקול, משיט 60

משיט 60

הרחבה של רישיון משיט ה 30 שלכם המאפשרת שייט למרחק של יותר מ - 4 מייל ימי מהחוף ובפועל משיט 60 מאפשר לנו לחצות בהפלגה בין מדינות. אם כבר יש לכם רישיון משיט 30 החלק הקשה כבר מאחוריכם.
כל שעליכם לעשות בשביל "לשדרג" את הרישיון שלכם:
- רישיון משיט 30 עם ותק של שנה
- "זמן ים": הפלגה בינלאומית של 8 ימים (בפועל: חופשה על יאכטה בחו"ל )-: )
- רישיון מפעיל רדיו GMDSS שמצריך קורס ועמידה במבחן של משרד התקשורת.

חברי מועדון וסקיפרים יוצאי ים סיילינג מוזמנים לקבל את התמיכה המלאה מצוות המועדון בתהליך הרחבת הרישיון. מועדון ים סיילינג מוציא הפלגות לטובת צבירת "זמן ים" לקפריסין ויוון על בסיס קבוע.

לפרטים נוספים והרשמה

משיט 40

בעלי רישיון סקיפר? רוצים לקחת את חוויית השייט צעד אחד קדימה? מתעניינים בעבודה כסקיפרים מקצועיים או מדריכי שייט? רישיון משיט 40 (מסחרי) הוא בדיוק בשבילכם. ים סיילינג גאים לתמוך בפיתוח ענף השייט הישראלי ולעזור לסקיפרים טריים להתקדם ולהתמקצע בתחום.
התנאים להוצאת רישיון מסחרי:
- רישיון משיט 30 עם וותק של לפחות שנתיים
- עבודה במועדון שייט במשך שנה
- עמידה במבחן תאוריה מותאם למשיט 40
- השתתפות בקורס הישרדות והצלה

תרצו להתקדם בקריירת השייט שלכם? אנו מזמינים אתכם ליצור קשר לקבל ייעוץ והכוונה

לפרטים נוספים והרשמה
ים סיילינג סקול, משיט 40
ים סיילינג סקול, משיט 12

משיט 12

משיט 12 נקרא בשפת העם "עצמה א" וכשמו כן הוא. רישיון שהתהליך שלו קצר ופשוט יחסית ולאחר עמידה בהצלחה במבחן תיאוריה ומבחן מעשי מאפשר להשיט סירה מנועית מהירה באורך של 7 מטר, עם מנוע בהספק של עד 150 כוחות סוס. הגיל המינימלי להוצאת הרישיון הינו 17.
ים סיילינג מקיים קורס מקיף ומקצועי לרישיון זה. במסגרת הקורס תקבלו:
- שלושה שיעורי תיאוריה בכיתות קטנות של עד שלושה אנשים.
- שני שיעורי הכנה למעשי.
- זכאות למבחן מעשי אחד.

הצי של ים סיילינג מונה בנוסף למפרשיות גם סירה מהירה אחת - ה"גריגורה" מונעת על ידי מנוע של 150 כוחות סוס. סירה זו מיועדת לחובבי המהירות.

לפרטים נוספים והרשמה
ים סיילינג סקול, מרינת תל אביב

האופק במרחק נגיעה

חרטום יאכטה

ASA - American sailing association

בית ספר לשייט "ים סיילינג" גאה להיות מוסמך להכשרת משיטים מטעם ASA (איגוד השייט האמריקאי) והוצאת רישיונות שייט ASA .תעודות ה - ASA מדורגות במספר רמות (לדוגמה: 101 ,103 ,104)
ים סיילינג מוסמך להעביר את כל הקורסים בכל הרמות השונות. מדריכי בית הספר ילוו אתכם בהתאם לדרישות הסילבוס האמריקאי, לרבות הדרכת שייט באנגלית.
חלק מהיתרונות הרבים של תעודות הASA הם:
- ניתן לבצע קורסים שונים של ASA בסוכנויות ברחבי העולם (בדומה לרישיון PADI בצלילה).
- הקורסים מועברים בשפת השייט הבינלאומית (אנגלית).
- במהלך הקורס תקבלו תמיכה מלאה הן מהמדריכים והן גישה לכלי למידה שונים של ASA כגון ספרים ואפליקציות למידה.
- קורסי הASA מרוכזים וקצרים יחסית ולכן ניתן להשלימם בשבועות בודדים.
- אין צורך באזרחות ישראלית לצורך הוצאת תעודת ASA.
- שיעורי התיאוריה של הקורס מתקיימים במתכונת של שיעורי פרטיים אצלנו במועדון.

לפרטים נוספים על קורסי הASA
ים סיילינג סקול, GMDSS

GMDSS

את תעודת ה - GMDSS - מפעיל (תחנת?) רדיו מתקבלת מטעם משרד התקשורת הישראלי לאחר עמידה במבחן עיוני ומעשי ומוכרת בכל העולם. הוצאת התעודה היא אחד מהתנאים להוצאת רישיון משיט בינלאומי
(משיט 60).

ד"ר ארנון אהרון, מעביר בים סיילינג את קורס ה GMDSS שנחשב לטוב ומעמיק בענף. כבונוס תקבלו מדריך השוחה בחומר כדג ומתבל את שיעוריו בהומור ובהעמקה. הקורס הוא פרונטלי בן שמונה מפגשים ומתקיים בשעות הערב במועדון ובנוסף הכנה מרוכזת של כחצי יום למבחן . שיטת הלימוד הייחודית שלנו מאפשרת לתלמידים לזכור את החומר הנלמד ולעבור את הבחינה בהצלחה!

לפרטים נוספים על קורס GMDSS

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה!
קיבלנו את פנייתכם ונחזור אליכם בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.