הפלגות חו״ל

חפשו אותנו ברחבי הים התיכון ומעבר לו. בנוסף לפעילות הענפה של מועדון ים סיילינג בתל אביב , יש למועדון שלנו נוכחות גם בזירה הבינלאומית ובפרט, ברחבי הים התיכון. צוות המועדון נוהג להוביל פלוטילות (קבוצה של יאכטות) להפלגות פנאי ביוון, איטליה, קרואטיה וצרפת. כמו כן, כחלק מתהליך הכשרת הסקיפרים של ים סיילינג, המועדון מוציא הפלגות מישראל לקפריסין/טורקיה/יוון לצורך קבלת אישור "זמן ים" למשיט הבינלאומי. בנוסף לפעילויות השגרה להכשרת סקיפרים הייחוד שלנו הוא השייט התחרותי. צוות ים סיילינג מונה מספר שייטים מנוסים וחובבי תחרויות ואנחנו מתחרים גם בתחרויות שייט בינלאומיות. בזכות הניסיון הבינלאומי שלנו למועדון יש חיבור ושיתופי פעולה מיוחדים במינם עם חברות שייט בכל העולם, שיתופי פעולה אלה מאפשרים למועדון שבסיסו בתל אביב - להוציא לפועל פרוייקטים בינלאומיים המערבים יאכטות פאר ושייט באזורים אקזוטיים.

פלוטילות

ההגדרה ה"יבשה" של פלוטילה היא: הפלגה ממקום למקום ככקבוצה מאורגנת של יאכטות. אבל הפלוטילות שלנו הן הכל חוץ מ״יבשות״. רוני כהן, בעלי בית הספר ומאסטר הפלוטילות שלנו, מארגן הפלגות ביוון, איטליה וקרואטיה בכל קיץ בהם אורחי הפלוטילה נהנים משהייה במרינות הטובות בעולם, עגינות במפרצים אקזוטיים, אוכל טוב, וכל מה שעונה להגדרה המילונית של "החיים הטובים". מדובר בשבוע שלם של שהייה על יאכטה מפנקת, יש אפשרות להצטרף לפלוטילה כיחיד או לשכור יאכטה שלמה למשפחות ולחברים כסקיפרים מובילים של היאכטה.

לפרטים נוספים והרשמה

הפלגות ״זמן ים״

היעד המרכזי להפלגות אלו הוא קפריסין, הנחשבת לבירת שייט במזרח הים התיכון, האי השכן משקיע רבות בפיתוח תרבות השייט ובבניית מרינות חדשות ברחבי האי, ואנחנו, נהנים מכל הנפלאות שיש לאי להציע. בהפלגה של בין 24 ל- 30 שעות אנו מגיעים ביחד עם ה"מלון הצף" שלנו לקפריסין. מפליגים בין המרינות השונות. אוכלים טוב, מטיילים ברחבי האי ואפילו עולים להרים, לאחר שלושה ימים של טיולים ברחבי האי, אנו מתחילים להפליג בחזרה ארצה, שבעים ומרוצים ואם יש קצת מזל - עם דג טונה טרי. אחת לתקופה, מועדון ים סיילינג מוציא הפלגות זמן ים ארוכות יותר לאיי יוון או טורקיה.

לפרטים נוספים והרשמה

אירועים ותחרויות בינלאומיות

למועדון ים סיילינג יש קבוצת שייט תחרותי המתאמנת באופן קבוע בישראל בהובלתו של גל כהן, אלוף אירופה לשעבר בדגם 470. הקבוצה מתחרה באופן שוטף בתחרויות שייט בישראל אבל שוברת שגרה גם ביציאה לתחרויות ואירועי שייט בינלאומיים. הצוות התחרה בתחרויות שונות ברחבי הים התיכון וביניהם: RHODES CUP , אליפות אירופה ביאכטות ומשט קפריסין -ישראל. לאחרונה השתתף הצוות בפרויקט מיוחד שאפשר לו להפליג על יאכטה תחרותית מיוחדת במינה הבנויה להפלגה במהירויות גבוהות ביותר. נשברו שיאי מהירות והנאה.

לפרטים נוספים והרשמה

השכרת יאכטה בחו"ל

מועדון ים סיילינג מטפח במשך שנים קשרים עם שייטים וחברות שייט ברחבי העולם. למועדון יש שיתופי פעולה שונים ומגוונים עם מספר חברות של השכרת יאכטות ברחבי הים התיכון ובפרט - ביוון ובאיטליה. אם אתם סקיפרים בעלי רישיון בינלאומי ומרגישים שיש לכם מספיק ניסיון שייט על מנת להפליג עצמאית בחו"ל - אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונעזור לכם למצוא את היאכטה הנכונה ביותר עבורכם ובמחירים חסרי תחרות. מועדון "ים" ידאג לארגון הבירוקרטיה והטפסים שמאחורי השכרת היאכטה ואתם תוכלו להתרכז במה שחשוב - את מי להזמין ליאכטה ולאילו מפרצים להפליג....

לפרטים נוספים והרשמה

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה!
קיבלנו את פנייתכם ונחזור אליכם בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.