ים סיילינג סקול, מרינת תל אביב

מועדון השייט

ברכות. קיבלתם את רישיון הסקיפר שלכם ומה עכשיו? מוזמנים להצטרף למועדון השייטים של "ים סיילינג". המועדון הוא קהילה ייחודית של סקיפרים שרוצים להמשיך ולהנות מפעילויות שייט מגוונות בארץ ובעולם, להעמיק את הידע וכישורי השייט ולשהות במחיצת סקיפרים אחרים. הפעילות העיקרית של המועדון היא השכרת יאכטות להשטה עצמית - מתוך צי היאכטות המגוון שלנו.
ההשכרה מבוססת על שיטת נקודות פשוטה והזמנת סירה פנוה באפס מאמץ. בנוסף על השכרת צי היאכטות, חברי הקהילה שלנו נהנים מפעילויות שייט קבוצתיות כגון: סמינרים, הפלגות מקצועיות, הדרכות שייט מתקדמות והפלגות מועדון שבועיות. ויש גם דובדבן בקצפת: הצטרפות לצוות התחרותי של ים סיילינג שמשתתף בתחרויות שייט בארץ ובעולם וזוכה להישגים מרשימים.

השכרה עצמית

מועדון השייטים של ים סיילינג מאפשר לבעלי רישיון מתאים, השכרה לנהיגה עצמית של צי היאכטות המגוון והספורטיבי שלנו. צי היאכטות מורכב משילוב מנצח של יאכטות "מונוהול" המתאימות לכל סוגי הסקיפרים:
לחובבי הנוחות, לחובבי האקשן והמהירות, ולאלו המעדיפים להפליג בצוותים מצומצם.
הסבר מפורט על צי היאכטות שלנו תוכלו למצוא כאן.

השכרת היאכטות שלנו מתבצעת בשיטה נוחה ויעילה של נקודות, חברי הקהילה שלנו מקבלים "בנק" נקודות ביום ההצטרפות למועדון ויכולים להשתמש בו לצורך שיריון היאכטות שלנו ע"י - בלחיצת כפתור באפלקציית "ים". ב"ים סיילינג" אנו משתדלים לשמור על פשטות ויעילות, תכנית הנקודות ברורה וכוללת מחירים זהים ואטרקטיביים של השכרת כלל היאכטות שלנו בימות השבוע ובסופי השבוע.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
השכרה עצמית של יאכטה לחופי תל אביב
הפלגה ביאכטה של מועדון השייט

הפלגות מועדון

להיות סקיפר זו משימה לא פשוטה, אך לעיתים, לשכנע את חברים ומשפחה לבוא להפליג אתכם, עלולה להיות משימה מסובכת לא פחות. קהילת "ים סיילינג" מעודדת את הסקיפרים שלה לבוא להפליג גם כאשר אין לכם צוות זמין. לשם כך אנחנו מקיימים הפלגות מועדון שבועיות. אנחנו מקיימים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים, הפלגת שקיעה ייחודית לחברי המועדון . הפלגה זו מהווה הזדמנות מצוינת להכיר סקיפרים נוספים , ליצור חברויות ולתכנן עם החברים החדשים - פעילויות שייט נוספות. הפלגת מועדון מתקיימת בנוכחות מדריך בית הספר מה שמאפשר גם להתייעץ ולתרגל נושאים שחשובים לכם. ולא פחות חשוב, בהפלגות מועדון - הבירות עלינו.

לפרטים נוספים והרשמה

הכשרות מקצועיות

במהלך קורס הסקיפרים אנו לומדים אט אט את יסודות השייט והופכים למובילי היאכטה כך שבסיום הקורס נוכל להשיט משפחה וחברים בבטחה. אולם קורס הסקיפרים מוגבל בכמות התוכן והזמן בעוד ששייט בספינות מפרש מהווה עולם תוכן בלתי נגמר. ישנם נושאים רבים שלא נוכל להתנסות בהם במהלך קורס הסקיפרים
ומומלץ מאוד להשלים בסמינרים והכשרות.
חברי קהילת ים סיילינג נהנים מהכשרות בנושאים שונים ומגוונים כגון:

  • הפלגה עם מפרש ספינקר
  • שימוש באסדת הצלה
  • כניסה למרינה ללא מנוע
  • כיוון מפרשים תחרותי

ועוד ועוד ועוד…

כמו שאתם מבינים, שייט הוא ספורט אנגלי שלא מפסיק להתפתח ולכן כמות הידע בתחום ממשיכה לגדול. מועדון ים סיילינג דואג להשאיר את קהילת השייטים שלו "בעניינים" ולערוך סמינרים לשיפור היכולות, והטמעת השינויים והחידושים.

לפרטים נוספים ועדכונים שוטפים על הסמינרים הקרובים-

מלאו פרטים כאן
קורס סקיפרים בהפלגה
יאכטה בתצורה תחרותית

הצוות התחרותי של "ים סיילינג"

ים סיילינג הוא מועדון שייט עם זיקה תחרותית. כחובב מושבע של תחרויות, רוני, מייסד בית הספר הקפיד שצי היאכטות של המועדון יכלול, בין היתר - יאכטות תחרותיות! ממשיך דרכו - גל, בנו של רוני ומדריך בכיר בבית הספר בעצמו, גדל באווירת שייט תחרותי וניצח במשך הקריירה שלו כשייט מקצועי עשרות תחרויות בארץ ובעולם. בפסגת הישגיו הספורטיביים היה גל אלוף אירופה לנוער בדגם האולימפי הזוגי " 470 " ואף זכה במדליית ארד באליפות העולם לנוער. כיום, מנהל גל את הצוות התחרותי של מועדון ים סיילינג. הצוות מורכב מקבוצת סקיפריות וסקיפרים שהחלו ללא רקע ימי ובזכות התמדה ואימונים מרובים הצליחו להגיע ולהיות סגני אלופי ישראל. הצוות התחרותי מהווה מסגרת מדהימה לסקיפרים וסקיפריות המחפשים ערך מוסף וקצת אקשן ביאכטה. במהלך האימונים הצוות מתוודע למרכיבים השונים של שייט תחרותי: טכניקות תחרותיות לתפעול היאכטה, בניית מסלול הפלגה נכון, טקטיקה ואסטרטגיה, התאמה לתנאי מזג האוויר וניתוח יכולות הלמתחרים.

חשוב להדגיש כי הפעילות התחרותית של "ים סיילינג" מתאימה לכל אחת ואחד מכם ותכנית האימונים בנויה
בצורה כזו שתתאים לכל הרמות, לרבות מתחילים.

לא בטוחים אם זה מתאים לכם? אתם מוזמנים לאימון ניסיון

לפרטים נוספים והרשמה

השכרת יאכטה באילת

מי הים התיכון הם גן עדן אבל לפעמים רוצים לגוון במי מפרץ ים סוף... לאחרונה הרחיב מועדון ים סיילינג את פעילותו ומשתף פעולה עם מועדון שייט באילת. ומה יוצא לכם? האפשרות לשכור יאכטה באילת במחירים אטרקטיביים ובלעדיים לחברי הקהילה שלנו. אז בפעם הבאה שאתם יורדים עם המשפחה או החברים לאילת, אל תחמיצו את ההזדמנות לראות את עיר התיירות הקסומה מצידה הדרומי, לשחות במי מפרץ אילת ואף לבלות לילות קסומים על היאכטה.

מלאו פרטים כאן
דולפין במי ים סוף

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תודה!
קיבלנו את פנייתכם ונחזור אליכם בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.